Lijst Nederlandse binnenvaartschepen met beginletter O
O 14S Stoomsleepboot 1898 J. & K. Smit & Zn., Kinderdijk
O 118 Motorsleepboot 1941
O 19 S Stoomsleepboot 1908 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
O Blanco Motorvrachtschip 1940 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
O Branco Motorvrachtschip 1942 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
O'Rana Motorvrachtschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
O.B. 34 Irma Zeil-vislogger 1906
O.L.G. 1 Motorvrachtschip 1955 Arminiuswerft, Bodenwerder
O.L.G. 3 Motorvrachtschip 1958 Arminiuswerft, Bodenwerder
O.N.N. 201 Motorsleepboot 1943 Canadian Bridge Co., Walkerville
ONO.N.N. 202 Motorsleepboot 1943
Oakland Motortankschip 2009 Ceske Lodenice, Decin
Oase Motortankschip 1963 Gelria, Nijmegen
Oase Motortankschip 2020 Partner Stocznia, Szczecin
Oase Motortankschip 1951 De Biesbosch, Dordrecht
Oase Motortankschip 2009
Oase Motorvrachtschip 1980 Appingedam Niestern, Delfzijl
Oase Motorvrachtschip 2002 Stocznia Kozle Serwis, Kozle
Oase Motorvrachtschip 1957 Piet Hein, Papendrecht
Oasis Drinkwaterboot 1967 Van Duijvendijk, Gouderak
OBA Motorsleepboot 1963 Damen Shipyard, Hardinxveld
OBA Motorsleepboot 1925 Hondbosch, Alkmaar
Obduro Motorvrachtschip 1929 Hendriks, Dodewaard
Obduro Motorvrachtschip 1930 Holland, Hardinxveld
Obduro Motorvrachtschip 1955 Fulton, Willebroek
Obelix Duw-Sleepboot 1943 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Obelix Motorvrachtschip 1956 Pape, Bremen-Rönnebeck
Obelix Motorsleepboot 1938 Worst & Dutmer, Meppel
Obelix Duw-Sleepschip 1958 Arminiuswerft, Bodenwerder
Oberbürgermeister Lembke Passagiersschip 1928 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Oberhofen Passagiersschip 1939 Escher Wyss & Co, Zürich
Oberland Motorvrachtschip 1901 Ewald Berninghaus, Duisburg
Oberland Sleepvrachtschip 1944 Gebr. Müller, Foxhol
Oberland Motorvrachtschip 1970 Hans Boost, Trier
Oberländer Motorvrachtschip 1969 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Obernai Stoomsleepboot 1908 P. Smit Jr., Rotterdam
Oberon Motorsleepboot 1921 Marckmann & Faassen, Capelle a/d IJssel
Oberon Motorduwboot 1974 De Donge, Raamsdonksveer
Oberon Motorvrachtschip 1942 Boele, Bolnes
Oberon Sleepvrachtschip 1901 Gebr. Pot, Bolnes
Oberon Motorvrachtschip 1955 Hilgers, Rheinbrohl
Oberpräsident Nasse Radersleepboot 1899 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Oberrhein Sleepvrachtschip 1908 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Obi Duw-Sleepschip 1930 De Merwede, Hardinxveld
Obock Sleepvrachtschip 1924 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Obsediaan Motortankschip 1992 Neue Oderwerft, Eisenhüttenstadt
Observant Meetvaartuig 2000
Observer Patrouillevaartuig 2008
Obstine Motorduwboot 2005 Gdanska Stocznia Remontowa, Gdansk
Obwalden Motorvrachtschip 1938 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Obwalden Motorvrachtschip 1927 Jos Boel & Zn., Temse
Ocarina Motorvrachtschip 1971 Bohemische Prag, Melnik
Ocarina Duw-Sleepboot 1939 De Jong & Smit, IJsselmonde
Ocarina Motorvrachtschip 1962 Lambrechts, Boom
Occean Crace Motortankschip 1972 Vahali, Gendt
Occistania Motorduwboot 1974 H. de Haas, Maassluis
Occitania Motorvrachtschip 2009 Binhai Shipyard, Binhai
Oceaan Motorsleepboot 1982 Haak, Zaandam
Oceaan Motortankschip 2006 Begej Shipyard, Zrenjanin
Oceaan 2 Motorsleepboot 1912 Nederlof, Geertruidenberg
Oceaan II Motorsleepboot 1994 Haak, Zaandam
Ocean Motorvrachtschip 1966 van Langerbrugge, Gent
Ocean Motortankschip2005KSSR Shipyard, Kiev
Ocean Motortankschip 2009 KSSR Shipyard, Kiev
Ocean Diva Partyschip VEB Elbewerft, Boizenburg
Ocean Diva Classic Passagiersschip 1957 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Ocean Diva Futura Passagiersschip 1997 Schiffs-Service Oberwinter, Oberwinter
Ocean Treasure Motortankschip 1950 Rheinwerft Walsum, Walsum
Ocean Tundra Motorduwboot 1970 VEB Yachtwerft, Berlin
Oceana Sleepvrachtschip 1894 van de Kuil, Slikkerveer
Oceane Motorvrachtschip 1957 J.G. Hitzler, Lauenburg
Oceanic Motortankschip 1980 E.J. Smit & Zn., Westerbroek
Oceanos Motorvrachtschip 1961 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oceanos Motorvrachtschip 1961 De Rupel, Boom
Ochten I Veerpont 1955 Claussen, Oberwinter
Ochten II Veerpont 1958 Claussen, Oberwinter
Ochten-Druten III - Ir. J. Mols Veerpont 1969 Jansen, Druten
Ochtum Motorsleepboot 1957 Elsflether Werft, Elsfleth
Ochtum Motorsleepboot 1927 Elsflether Werft, Elsfleth
Ocker Nockel Varend Woonschip 1928 Timmer, Overschie
Octans Meetvaartuig 1969 Metz, Urk
Octant Meetvaartuig 1965 Damen Shipyard, Hardinxveld
Octavie Motorvrachtschip 1961 St. Pieter, Hemiksem
Octopoda Motortankschip 1962 Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Octopus Motorbeunschip 1961 Voorwaarts, Hoogezand
Octopus Motorvrachtschip 1963 De Wachter, Niel
Octopus Motorvrachtschip 1922 Gutehoffnungshütte, Walsum
Octopus Motorbeunschip 1974 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Octopussy Motorvrachtschip 1981 Vervako, Heusden
Octopussy Motorvrachtschip 1950 De Biesbosch, Dordrecht
Oda Sleepvrachtschip 1904 van Vliet & Co, Hardinxveld
Odalisk Motorvrachtschip 1950 De Biesbosch, Dordrecht
Odee Motortankschip 1985 Visser, Den Helder
Odenderk Motortankschip 1949 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Odeon Motorvrachtschip 2010
Odeon Motorvrachtschip 1995 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oder Stoomvrachtschip 1925 P. Smit Jr., Rotterdam
Oder Motorsleepboot 1957 VEB Volkswerft R. Thalmann, Brandenburg
Oder Motorvrachtschip 1924 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Oderia Sleeptankschip 1899 Ewald Berninghaus, Duisburg
Oderia Motortankschip 1955 J.G. Hitzler, Lauenburg
Oderland Passagiersschip 1967 Dok- en Scheepsbouw Mij., Makkum
Odessa Motorduwboot 2001 Daewoo Heavy Industries, Mangalia
Odessa Motortankschip 2009 Wendeng Shunxing Shipbuilding, Wendeng City
Odessa Woonschip 1956 Korneuburg, Korneuburg
Odessa Motorduwboot 1981 van Mill, Hardinxveld
Odessa Motorvrachtschip 1973 Fulton, Ruisbroek
Odessa Sleepvrachtschip 1910 Gebr. Boot, Gouwsluis
Odessa Sleepvrachtschip 1913 Gebr. Boot, Gouwsluis
Odet Motorvrachtschip 1955 Ewald Berninghaus, Duisburg
Odette Duw-Sleepboot 1949 Leenman, Zwolle
Odette Stoomsleepboot 1903 Gebr. Wiemann, Brandenburg
Odi Duw-Sleepboot 1948 A. de Bakker, Rotterdam
Odilia Maria Motorvrachtschip 1955 François Plaquet S.A., Péronnes-lez-Antoing
Odilo Motorsleepboot 1927 A. Apol, Wirdum
Odin Motorvrachtschip 1964 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Odin Sleepvrachtschip 1927 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Odin Motorvrachtschip 1963 De Rupel, Boom
Odin Motorsleepboot 1987 Deltawerf, Sliedrecht
Odin Duw-Sleepboot 1923 Goedhart, Lübeck
Odin Motorsleepboot 2007 Damen Shipyard, Hardinxveld
Odin Motorvrachtschip 1994 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Odin Motorvrachtschip 1971 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Odin Motortankschip 1964 H. Grube, Hamburg
Odin Motorvrachtschip 1953 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Odin Motorvrachtschip 1950 De Biesbosch, Dordrecht
Odin Stoomsleepboot 1897 Nuske & Co, Stettin
Odin Motorsleepboot 1949 Boele, Bolnes
Odin II Motorvrachtschip 1953 Arminiuswerft, Bodenwerder
Odina Motortankschip 1963 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Odiseg Motorvrachtschip 2010 Yangzi Shipbuilding, Yangzi
Odonata Motorvrachtschip 1971 Brodogradiliste Tito, Belgrado
Odonata Motorvrachtschip 1980 RAL, Irnsum
Odorata Motortankschip 1959 Kooiman, Zwijndrecht
Odra Motorvrachtschip 1915 Ewald Berninghaus, Duisburg
Odra Lloyd 12 Motorduwboot 1983 VEB Yachtwerft, Berlin
Odra Lloyd 2 Motorduwboot 1969 VEB Yachtwerft, Berlin
Odra-Lloyd 11 Motorduwboot 1971 VEB Yachtwerft, Berlin
Odra-Lloyd 14 Motorduwboot 1972 VEB Yachtwerft, Berlin
Odra-Lloyd 5 Motorduwboot 1968 VEB Yachtwerft, Berlin
Odra-Lloyd 6 Motorduwboot 1968 VEB Yachtwerft, Berlin
ODV-1 Patrouillevaartuig 1981 Gebr. Akerboom, Leiden
ODVeer Veerpont 1961 Zaanlandse Scheepsbouw Mij., Zaandam
Odyssea Motorvrachtschip 1955 Lankewerft, Berlin-Spandau
Odyssee Motortankschip 2019
Odysseus Motorvrachtschip 1957 M. van Garsse, Moerbeke
Odysseus Motortankschip 1971 Schlömer, Oldersum
Odyssey Motortankschip 2012 Barkmet, Lovosice
Oeconom II Stoomsleepboot 1888 Burgerhout, Rotterdam
Oekoeboeroe Motorsleepboot 1937 De Nieuwe Maas, Vlaardingen
Oeland Coaster 1924 Gebr. Mulder, Stadskanaal
Oelberg Sleeptankschip 1942 Chr. Ruthof, Regensburg
Oemiak Vrachtduwbak 1906 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Oeral Motorvrachtschip 1930 A. de Bakker, Rotterdam
Oeral Thuis Passagiersschip 1912 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Oerd Ro-Ro Ferry 1985
Oerd Ro-Ro Ferry 2003 Bijlsma Shipyard, Lemmer
Oesper Werkvaartuig 2002 Hermann Barthel, Derben
Oesterreich Passagiersschip 1928 Korneuburg, Korneuburg
Oetciena Motorvrachtschip 1929 O. Smith, Stadskanaal
Off-Course Recreatievaartuig 1957 Becker, Oberspay
Offen 1 Motorvrachtschip 1972 Prag Schiffswerft, Praag
Offen 10 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Praha
Offen 11 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 12 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 13 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 14 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Offen 15 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Offen 16 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Offen 17 Motorvrachtschip 1974 Bohemische Prag, Melnik
Offen 2 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 3 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Praha
Offen 4 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 5 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 6 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 7 Motorvrachtschip 1972 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 8 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Offen 9 Motorvrachtschip 1973 Ceske Lodenice, Melnik
Offenbach Motorvrachtschip 1962 De Rupel, Boom
Offenburg Motorsleepboot 1933 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Offshore Motorsleepboot 1930 Gebrs. Telgenhof, Vroomshoop
Offshore Monarch Motorsleepboot 1975 Jonker & Stans, Hendrik Ido Ambacht
Ofir Motorduwboot 1972 Baan Hofman, Gorinchem
Ofri Motortankschip 1923 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Oggy Motorvrachtschip 1954 De Wachter, Boom
Ohana Motorvrachtschip 1963 St. Pieter, Hemiksem
Ohana Motorvrachtschip 1971 Sava Brodogradiliste, Mitrovica
Oheim Motorvrachtschip 1963 Jos Boel & Zn., Temse
OHF 142 Motorvrachtschip 1970 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Ohio Motorduwboot 1979 Jonker & Paans, Dordrecht
Ohio Motorvrachtschip 1957 Botje Ensing, Groningen
Ohre Motorvrachtschip 1962 Ernst Menzer, Geesthacht
Ohre Werkvaartuig 1995 Hermann Barthel, Derben
OHU 2 Motorvrachtschip 1967 Gebr. Elfring, Haren / Ems
OHU-1 Motorvrachtschip 1909 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Oil Tramper Motortankschip 1957 De Hoop, Hardinxveld
Oilservice Motortankschip 1961 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Oituz Motorsleepboot 1942 Chr. Ruthof, Regensburg
Okapi Motorduwboot 1974 Deltawerf, Sliedrecht
Okapi Motorvrachtschip 1964 Groot Ammers, Schiedam
Okapi Motorvrachtschip 1958 Schipper & Goern, Lauenburg
Okapi Motorsleepboot 1917 van Dam, Overschie
Okayma Motorvrachtschip 1962 V.O.S, Oostende
Oker Werkvaartuig 1993 Faaborg Vaerft A/S, Faaborg
Oker Motorduwboot 1970 VEB Yachtwerft, Berlin
Okeyona Motorvrachtschip 1951 Arsenal Marine, Cherbourg
Okinawa Motorvrachtschip 1971 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Okinawa Motorvrachtschip 1967 van Langerbrugge, Gent
Okinawa Motorvrachtschip 1959 Cassens, Emden
Okkupatie Motortankschip 1957 De Biesbosch, Dordrecht
Oklahoma Motorvrachtschip 1964 Weserwerft, Minden
Oklahoma Vrachtduwbak 1967 Karl Fiebig, Berlin
Oklahoma Motorvrachtschip 1985 Harlingen, Harlingen
Oktana Motortankschip 1961 De Hoop, Schiedam
Oktana Motortankschip 1925 Gebr. Coops, Hoogezand
Oktana 2 Motortankschip 1963 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Okuporos Motortankschip 1962 Bijholt, Foxhol
Okéanos Motorvrachtschip 1929 E.J. Smit & Zn., Westerbroek
Ola Motorvrachtschip 1966 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Ola Motorvrachtschip 1941 Vergauwen & Zn., Boom
Olaf Motortankschip 1973 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Olako Motorvrachtschip 1954 Gustavsburg, Mainz-Gustavsburg
Oland Motorvrachtschip 1957 St. Pieter, Hemiksem
Olayla Motorvrachtschip 1959 Forges, Strasbourg
Olayla Motorvrachtschip 1985 Alsthom Atlant, Denain
Old Dutch Cruiseschip 1902 Gebr. Boot, Leiderdorp
Old Lady Ivy May Logementschip 1991 St. Barbara, Eisden
Old Queen Passagiersschip 1932
Old Timer Motorvrachtschip 1901 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Oldambt Motorvrachtschip 1952 Duchesne & Bossiere, Le Havre
Oldambt Woonschip 1900 Boon Molema & Coock, Hoogezand
Oldenburg Motorpassagiersschip 1979 Bootscentrum Geertsma, Wartena
Oldenburg Motorvrachtschip 1935 Ewald Berninghaus, Duisburg
Oldenburg Motorvrachtschip 1957 Arminiuswerft, Bodenwerder
Oldenburg Motorvrachtschip 1925 Nordseewerke, Emden
Oldenbüttel Motortankschip 1958 Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Oldenbüttel Motortankschip 1972 Ernst Menzer, Geesthacht
Oldenhorn Motorvrachtschip 1939 Jos Boel & Zn., Temse
Oldenhorn Sleepvrachtschip 1922 Bodewes, Lobith
Oldenzaal Sleeptankschip 1914
Oldewijk Motorvrachtschip 1927 De Hoop, Leiden
Oleander Motorvrachtschip 2005 Stocznia Konstal, Wroclaw
Olesia Vrachtduwbak 2003 Astrachan Plant, Astrachan
Olesia Motorvrachtschip 2003 Astrachan Plant, Astrachan
Olesia Motorvrachtschip 2003 Hangzhou Dongfeng Shipbuilding, Hangzhou
Oleum Motortankschip 1960 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Olex 74 Motortankschip 1958 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Olga Motorsleepboot 1895 Vredenhof, Amsterdam
Olga Motorsleepboot 1969 De Ruiter & de Jong, Hardinxveld
Olga Motorvrachtschip 1899
Olga Motorsleepboot 1898 P. Smit Jr., Rotterdam
Olga Caroline Motortankschip 2016 Centromost Stocznia Rzeczna, Plock
Olga Meta Sleepvrachtschip 1910 Lemm, Boizenburg
Olga Weiler Motorvrachtschip 1954 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Olga Weiler Motorvrachtschip 1954 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Oli-Chris Motorvrachtschip 1960 Lankewerft, Berlin-Spandau
Olie Service II Motortankschip 1962 De Hoop, Schiedam
Olieservice Motortankschip 1941 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Olieservice Motortankschip 1940 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Olieservice Motortankschip 1968 Grave, Grave
Olieservice 1 Motortankschip 1964 De Hoop, Schiedam
Olieservice 4 Motortankschip 1970 De Hoop, Schiedam
Olieservice III Motortankschip 1963 Hakvoort, Urk
Olievinker Motortankschip 1991
Olievinker II Motortankschip 1992
Olievinker III Motortankschip 2001 CASCO, Hemiksem
Olievinker IV Motortankschip 2002 CASCO, Hemiksem
Olievos I Motortankschip 1933 Zaanlandse Scheepsbouw Mij., Zaandam
Olievos II Motortankschip 1934 Zaanlandse Scheepsbouw Mij., Zaandam
Olievos III Motortankschip 1934 De Nieuwe Maas, Vlaardingen
Olievos IV Motortankschip 1939 De Nieuwe Maas, Vlaardingen
Olievos V Motortankschip 1939 De Nieuwe Maas, Vlaardingen
Olifant Ponton 1914 Gebr. Pot, Bolnes
OliMar Motorvrachtschip 1998 Ceske Lodenice, Usti
OLIMPI PANOV Motorduwboot 1982 De Hoop, Hardinxveld
Olimpia Vrachtduwbak 1981 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Olive Anna Sleepvrachtschip 1903 Leux, Frankfurt a. Main
Oliver Motorvrachtschip 1888 v/h Wed. A. van Duivendijk, Papendrecht
Oliver Motorvrachtschip 1916 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Olivia Motorvrachtschip 1959 Scheldewerf, Rupelmonde
Olivier Motortankschip 1964 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Olivier Motorduwboot 1972 VEB Yachtwerft, Berlin
Olivier Motorvrachtschip 1929 A. Apol, Wirdum
Olivier Motorvrachtschip 2002 Societatea Comerciala Navol SA, Oltenita
Olivier 5 Motortankschip 1958 De Merwede, Hardinxveld
Olivier van Noort Motorduwboot 1959 L. Smit & Zn., Kinderdijk
Olivier van Noort Rondvaartboot 1970 Molenaar, Zaandam
Olivierssen Motorsleepboot 1983 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Olivyn Motorsleepboot 1912 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Oliwia Motorvrachtschip 1943 Gebr. Pot, Bolnes
Olmense Zoo Passagiersschip 1913 Verschure & Co, Amsterdam
Olst Stoomvrachtschip 1912 J. Smit & Zn., Hoogezand
Olten Sleeptankschip 1929 Chantier Naval de la Haute Seine, Villeneuve-le-Roi
Oltenita Cruiseschip 1961 Santierul Naval Galati, Galati
Oly Motortankschip 1957 De Hoop, Schiedam
Olympia Passagiersschip 1960 Hupp, Eibelstadt a/ Main
Olympia Cruiseschip 1984 J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
Olympia Cruiseschip 1885 Schiffswerft Fürstenberg, Fürstenberg a/d Oder
Olympia Motorvrachtschip 1956 Rheinwerft, Mainz-Mombach
Olympia Clubhuis 1925 Verschure & Co, Amsterdam
Olympic Motortankschip 1982 H. Grube, Hamburg
Olympic Motortankschip 2004 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Olympic Motortankschip 1972 Vahali, Gendt
Olympic 2 Motortankschip 1955 Kooiman, Zwijndrecht
Olympic Twin Motortankschip 1971 Schram, Bolnes
Omala Motortankschip 1929 Nordseewerke, Emden
Omdraai Meetvaartuig 1971 Mulder & Rijke, IJmuiden
Omega Motorvrachtschip 1985 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Omega Motorvrachtschip 1929 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Omega Motortankschip 1959 Gebr. Niestern, Delfzijl
Omega Motortankschip 1972 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Omega Motortankschip 2004 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Omega Sportvisserij Schip 1904 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Omega Motortankschip 1971 Lambrechts, Boom
Omega Motorvrachtschip 1971 Brodogradiliste Tito, Sava
Omega Varend Woonschip 1920-1994
Omega 1 Binnen-Buitenvaarder 1974 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Omega II Duw-Sleepboot 1968 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Omega II Vrachtduwbak 2013
Omerta Motorvrachtschip 2002 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Omerta Motorvrachtschip 1985 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Ommelaand Passagiersschip 1963 J.G. Hitzler, Lauenburg
Ommen Sleeptankschip 1915 Hoogerwaard NV, Rotterdam
Ommoord Motortankschip 2019 Barkmet, Lovosice
Omnia Duw-Sleepboot 1930 P. Boele Pzn., Slikkerveer
Omnia Motorsleepboot 1938 Amels & Zn., Makkum
Omnia Motorvrachtschip 1955 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Omnia Duw-Sleepboot 1941 Bijholt, Foxhol
Onbekend Motorvrachtschip 1914 Weerter Scheepsbouw Mij., Weert
Onbekend Logementschip 1904
Onbekend Motorvrachtschip 1960 De Wachter, Niel
Onbekend Motorvrachtschip 1939
Onbekend Sleepvrachtschip 1906
Onbekend Motorvrachtschip 1925 Joosten, Schoten
Onbekend Motorvrachtschip 1926 Gebr. Boot, Delft
Onbekend Motorvrachtschip 1912 Schram, Bolnes
Onbekend Motorsleepboot 1946 Bijholt, Foxhol
Onbekend Motorsleepboot 1934 De Jong & Smit, IJsselmonde
Onbekend Motorvrachtschip 1930 Vooruit, Spaarndam
Onbekend Stoomvrachtschip 1870 Otto, Krimpen a/d IJssel
Onderneming Motorvrachtschip 1923 Pattje, Waterhuizen
Onderneming Sleepvrachtschip 1914 Prins, Gouderak
Onderneming Zeilschip 1914 Wildschut, Gaastmeer
Onderneming Motorvrachtschip 1927 P. de Bode, Krimpen a/d IJssel
Onderneming Motorbeunschip 2001 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Onderneming Motorvrachtschip 1961 J. Vos & Zn., Hindeloopen
Onderneming Motorbeunschip 1960 de Noord, Alblasserdam
Onderneming Sleepvrachtschip 1928 Bodewes, Martenshoek
Onderneming Motorvrachtschip 1924 Gebr. Paans, Moerdijk
Onderneming Motorvrachtschip 1926 van den Adel, Papendrecht
Onderneming Zeilschip 1904 Barkmeijer, Sneek
Onderneming Motorvrachtschip 1928 Bodewes, Martenshoek
Onderneming Zeilschip 1902 Mittendorff, Dedemsvaart
Onderneming Motorvrachtschip 1961 H. de Wachter, Hemiksem
Onderneming Motorvrachtschip 1926 Bos & Dijkman, Ruischerbrug
Onderneming Motorvrachtschip 1907 J. Smit & Zn., Hoogezand
Onderneming Sleepvrachtschip 1924 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Onderneming Motorbeunschip 1961 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Onderneming Zeilklipper 1908 Van Suijlekom, Raamsdonksveer
Onderneming Motorvrachtschip 1924 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Onderneming Motorvrachtschip 1928 H. de Goede, Zwartsluis
Onderneming Zeilschip 1906 Barkmeijer, Sneek
Onderneming Motorvrachtschip 1930 Noord Nederlandse Scheepswerf, Groningen
Onderneming Motorvrachtschip 1924 Motor-Industrie, Papendrecht
Onderneming Motorvrachtschip 1925 Noord Nederlandse Scheepswerf, Groningen
Onderneming Motorvrachtschip 1928 De Jong & Smit, IJsselmonde
Onderneming Motorvrachtschip 1963 Kerckhove, Merelbeke
Onderneming Motorvrachtschip 1961 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Onderneming Motorvrachtschip 1929 De Hoop, Leiden
Onderneming Sleepvrachtschip 1906 Gebr. Boot, Leiderdorp
Onderneming Kraan & overslagschip 1927 Meijer, Beneden Leeuwen
Onderneming Zeilklipper 1896 Bodewes, Martenshoek
Onderneming Sleepvrachtschip 1913 v.d. Tak, Geertruidenberg
Onderneming Motorvrachtschip 1962 Gebr. Geleijns, Moerdijk
Onderneming Klipperaak 1901 van den Adel, Papendrecht
Onderneming Sleepvrachtschip 1900 Baanhoek, Sliedrecht
Onderneming Motorvrachtschip 1947 J. Smit, Alblasserdam
Onderneming Klipperaak 1902 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Onderneming Motorbeunschip 1970 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Onderneming Motorvrachtschip 1925 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Onderneming Motorvrachtschip 2003 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Onderneming Zeilschip 1906 Boot, Woubrugge
Onderneming Stoomsleepboot 1906 De Ridder, Rotterdam
Onderneming Motortankschip 1940 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Onderneming Zeilschip 1902 H. de Goede, Zwartsluis
Onderneming Motorvrachtschip 1908 Vergauwen & Zn., Boom
Onderneming Sleepvrachtschip 1902 Gebr. Boot, Gouwsluis
Onderneming Zeilschip 1912 Hendriks, Dodewaard
Onderneming Motorvrachtschip 1965 M. van Garsse, Moerbeke
Onderneming Zeilvrachtschip 1902 Appelo, Zwartsluis
Onderneming Motorbeunschip 2010 Bomex4M Shipyard, Zrenjanin
Onderneming Klipper 1899 Van Suijlekom, Raamsdonksveer
Onderneming 2 Motortankschip 1922 Pannevis, Alphen a/d Rijn
Onderneming 3 Motortankschip 1943 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Onderneming 4 Bunkerboot 1931 De Jong & Smit, IJsselmonde
Onderneming 4 Motortankschip 1932 Jos Boel & Zn., Temse
Onderneming I Motorsleepboot 1930 Jonker & Stans, Hendrik-Ido-Ambacht
Onderneming II Motorvrachtschip 1930 Noord Nederlandse Scheepswerf, Groningen
Onderneming II Motorsleepboot 1921 Gebr. van de Windt, Vlaardingen
Onderneming II Motorvrachtschip 1989 Slob, Papendrecht
Onderneming II Motorvrachtschip 1979 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Onderneming II Motorvrachtschip 1962 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Onderneming III Motorvrachtschip 1962 Haak, Zaandam
Onderneming III Motorsleepboot 1947 Bijholt, Foxhol
Onderneming III Motorvrachtschip 1986 Slob, Papendrecht
Onderneming IV Motorvrachtschip 1965 De Rupel, Boom
Onderneming IV Motorsleepboot 1912 Figee, Vlaardingen
Onderneming IV Motorvrachtschip 2012 Kladovo Shipyard, Kladovo
Onderneming IV Motorvrachtschip 1981 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Onderneming V Motordekschuit 1922 Schouten, Muiden
Onderneming VIII Motorsleepboot 1934 De Jong & Smit, IJsselmonde
Onderzeedienst 4 Motorsleepboot 1944 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Onderzoeker Meetvaartuig 1979 Van Mill, Hardinxveld
Ondin Motorvrachtschip 1960 Noord Nederlandse Scheepswerf, Groningen
Ondine Motorvrachtschip 1962 Arminiuswerft, Bodenwerder
Onedin Motorsleepboot 1926 Roorda, Sliedrecht
Onega Woonschip 1960 De Wachter, Boom
Onega Motorvrachtschip 1954 la Treiche, Mourlon
Onega Motortankschip 1940 Deggendorfer Schiffswerft, Deggendorf
Onera Motorvrachtschip 1961 De Wachter, Boom
Oneri Motortankschip 2021
Onetahi Motorvrachtschip 1981 J.H. van Eijk & Zn., Sliedrecht
Onion Motortankschip 2019 Bijlsma Shipyard, Lemmer
Onix Motorvrachtschip 1958 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Onkel Friedrich Sleepvrachtschip 1879
ONN 203 Motorsleepboot 1943 Canadian Bridge Co., Walkerville
ONONN Nr 5 Sleepvrachtschip 1904 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Onnalinda Motorvrachtschip 1908 Boele & Pot, Bolnes
Onrust Motorsleepboot 1954 Niehuis & van den Berg, Schiedam
Onrust Meetvaartuig 1965 J. v/d Molen, Zaandam
Onrust Motorsleepboot 1951 Niehuis & van den Berg, Schiedam
Onrust Zeilpassagiersschip 1885 Bodewes, Martenshoek
Onrust Stoomsleepboot 1913 De Ridder, Rotterdam
Onrust Motorvrachtschip 1932 Boot, Woubrugge
Onrust Varend Woonschip 1914 De Dageraad, Woubrugge
Onrust Zeilklipper 1911 J. Schlieker, Sliedrecht
Onrust Motorsleepboot 1947 Amsterdamse Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Onrust Sportvisserij Schip 1954 H.J. Koopman, Dordrecht
Onrust Motorvrachtschip 1928 Pattje, Waterhuizen
Onrust Meetvaartuig 1999
Ons Genoegen Motorsleepboot 1943 Fikkers, Foxhol
Ontario Motorvrachtschip 1949 Ingalls Shipbuilding Co, Alabama
Ontario Motorvrachtschip 1961 van Rossum, Dreumel
Onus Motorvrachtschip 1955 v/h P. & A. Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Onverwacht Recreatievaartuig 1908 H. de Goede, Zwartsluis
Onyx Motortankschip 2010 Stig Jiangsu Sugang Shipbuilding, Yizheng
Oog in Al Motorvrachtschip 1956 Ruijtenberg, Raamsdonksveer
Ooijen Vrachtduwbak 1992 Sevmaspredrijatie, Severodvinsk
Oom Engel Motorvrachtschip 1930 Gebr. Pot, Bolnes
Oom Piet Motorvrachtschip 1938 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Oorderdam Kraan & overslagschip 2002 Changjiang Shipyard, Wuhu City
Oost-Vlieland Passagiersschip 1962 Ferus Smit, Foxhol
Oostende Motorvrachtschip 1971 H. Grube, Hamburg
Oostenwind Motorvrachtschip 2008 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oostenwind Motorvrachtschip 1912 Meuse & Sambre, Beez
Oostenwind Motorvrachtschip 2001 Jiangsu Yangzijiang Shipyard, Jiangyin
Oostenwind Motorvrachtschip 1962 M. van Garsse, Moerbeke
Oostenwind Motorvrachtschip 1980 Lanser, Sliedrecht
Oostenwind Motorvrachtschip 2011 Poppen, Zwartsluis
Oosterdok Motorsleepboot 1965 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Oosterdok Motorbeunschip 1957 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Oosterkade Motorvrachtschip 1956 Gutte Hoffnungshütte, Walsum
Oosterkim Cruiseschip 1929 Wolthuis, Veendam
Oosterom Meetvaartuig 1976 J. v/d Molen, Zaandam
Oosterschelde Zeilcharterschip 1918 Appelo, Zwartsluis
Oosterschelde Drijvende viskwekerij 1928 Bonn & Mees, Rotterdam
Oosterschelde Veerboot 1933 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Oosterschelde Motorbeunschip 1960 van de Grijp, Sliedrecht
Oosterschelde Motorbeunschip 1962 Piet Hein, Papendrecht
Oosterwijk Motorvrachtschip 1928 De Hoop, Leiden
Oosterwijk Motorvrachtschip 1901 Cockerill Yards, Hoboken
Oostkolk Motorvrachtschip 1960 Engelen & Landeghem, Buggenhout
Oostland Motorvrachtschip 1960 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Oostoever Motorsleepboot 1926 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Oostplaat Stoompassagiersschip 1900 P. Smit Jr., Rotterdam
Oostplaat Veerpont 1956 De Vries Lentsch, Amsterdam
Oostvoorne Motorvrachtschip 1965 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Oostzaan 5 Vracht / Passagiersschip 1908
Oostzee Motortankschip 1999 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oostzee Stoomsleepboot 1917 van Limborgh, Lekkerkerk
Oostzee Motortankschip 2010
Oostzee Motorvrachtschip 1964 De Rupel, Rupelmonde
Oostzee Motorvrachtschip 1960 De Rupel, Boom
Ooy Patrouillevaartuig 1973 Van Mill, Hardinxveld
OP 2567 Ponton
OP 2814 Ponton 1980
OP 2838 Ponton
OP 2840 Werkvaartuig
OP 2852 Ponton
OP 2886 Ponton
OP 3692 Ponton 1964
OP 3811 Ponton
OP 3882 Ponton 1998
OP 3959 Ponton
OP 3985 Ponton
OP 3986 Ponton
OP 4205 Ponton
Op Hoop van Zegen Sleepvrachtschip 1914 van Vlaardingen, Gouderak
Op Hoop van Zegen Zeilvrachtschip 1913 van Goor, Kampen
Op Hoop Van Zegen Sleepvrachtschip 1915 Bennik, Westervoort
Op Hoop van Zegen Motorvrachtschip 1930 de Bok & Meijer, Oude Wetering
Opal Motorvrachtschip 1943 De Biesbosch, Dordrecht
Opalin Motortankschip 1959 Gutehoffnungshütte, Walsum
Ope Deï Sleepvrachtschip 1913 De Hoop, Pannerden
Operte Motorvrachtschip 1931
Ophelia Motorvrachtschip 1954 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Opheusdense Veer Veerpont 2000 Jac. den Breejen, Hardinxveld
Ophir Motorvrachtschip 1971 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Ophir Motorvrachtschip 1958 Van Langerbrugge, Gent
Ophir Motorvrachtschip 1999 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Ophir Stoomsleepboot 1929 De Hoop, Hardinxveld
Ophir Sleepvrachtschip 1916 Meijer, Beneden Leeuwen
Ophir Motorvrachtschip 1960 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Ophir Motortankschip 1972 Stocznia, Wroclaw
Ophir Motortankschip 1954 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Ophir Motortankschip 1985 Lanser, Sliedrecht
Opoe Sientje Hotel Restaurantschip 1890 Gebr. Jonker, Kinderdijk
Oppau Duw-Sleepboot 1927 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Oppenheim Motorduwboot 1972 Deltawerf, Sliedrecht
Opslag 12 Bunkerstation 1959
Opslag 13 Bunkerstation 1963 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Opslag 14 Bunkerstation 1964 Timmer, Delft
Opslag 15 Bunkerstation 1969 Krupp Schiffswerft, Duisburg
Opslag 9 Sleeptankschip 1914 van Duijvendijk, Papendrecht
Optanda Nobis Motorvrachtschip 1926 De Haan & Oerlemans, Heusden
Optimist Motorvrachtschip 1965 van Praet-Dansaert, Baasrode
Optimist Sleepvrachtschip 1910 Landman, Schiedam
Optimist Kraan & overslagschip 2005 Stocznia Kozle Serwis, Kozle
Optimist Motorvrachtschip 1958 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Optimist Motorvrachtschip 1962 Gebr. Pot, Bolnes
Optimist-Sr Kraan & overslagschip 1961 Vahali, Gendt
Option Sleepvrachtschip 1905 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Opus Motorvrachtschip 2005 KSSR Shipyard, Kiev
OPV Tank 1 Motortankschip 1959 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
OPV Tank 2 Motortankschip 1956 Arminiuswerft, Bodenwerder
Ora et Labora Motorvrachtschip 1909 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Ora et Labora Motorvrachtschip 1905 Gebr. Boot, Leiderdorp
Ora Et Labora Motorvrachtschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Ora et Labora Motorvrachtschip 1953 Rheinwerft Walsum, Walsum
Ora et Labora Sleepvrachtschip 1896 Kalkman, Capelle a/d IJssel
Ora et Labora Motorvrachtschip 1936 Jos Boel & Zn., Temse
Ora et Labora Motorbeunschip 1963 Scheepswerf Grave BV, Grave
Orage Motorsleepboot 1950 Arsenal Marine, Cherbourg
Oran Sleepvrachtschip 1922 v/h P.A. Ruijtenberg, Waspik
Oran Motortankschip 1959 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Oranda Motorvrachtschip1 965 Meuse & Sambre, Beez
Oranda Motorvrachtschip 2005 Leninskaya Kuznitsa Shipyard, Kiev
Orania Motorvrachtschip 1911 Nibelung, Barby / Elbe
Oranienburg Motorvrachtschip 1964 VEB Elbewerft, Boizenburg
Oranje Veerpont 1893 Bonn & Mees, Rotterdam
Oranje Motorsleepboot 1929 Telgerhof, Coevorden
Oranje Marineschip 1939 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Oranje Motorsleepboot 1939 van de Beldt, Westgrafdijk
Oranje Motorsleepboot 1956 S. Seijmonsbergen (Concordia), Amsterdam
Oranje Motorsleepboot 1948 De Vliet Den Heeten, Veur
Oranje Reddingboot 2010 Habbeke Shipyard, Volendam
Oranje 10 Sleepvrachtschip 1931 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Oranje 11 Motortankschip 1972 Hilgers, Rheinbrohl
Oranje 12 Sleepvrachtschip 1926 Schram, Bolnes
Oranje 12 Motortankschip 1973 Hilgers, Rheinbrohl
Oranje 13 Motortankschip 1972 Hermann Sürken, Papenburg
Oranje 14 Motortankschip 1972 Hermann Sürken, Papenburg
Oranje 15 Motortankschip 1962 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Oranje 15 Motorvrachtschip 1958 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oranje 17 Motortankschip 1958 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oranje 18 Motortankschip 1957 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Oranje 2 Sleepvrachtschip 1922 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oranje 21 Motortankschip 1974 Plocka Stocznia Rzeczna, Plock
Oranje 3 Sleepvrachtschip 1922 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oranje 4 Sleepvrachtschip 1926 De Groot & van Vliet, Slikkerveer
Oranje 6 Sleepvrachtschip 1924 Gebr. Pot, Bolnes
Oranje 7 Sleepvrachtschip 1924 Gebr. Pot, Bolnes
Oranje 8 Sleepvrachtschip 1924 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Oranje 9 Sleepvrachtschip 1924 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Oranje A Motorvrachtschip 1972 Kramer & Booy, Kootstertille
Oranje B Motorvrachtschip 1971 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Oranje C Motorvrachtschip 1971 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Oranje I Stoomsleepboot 1923 Schimag, Mannheim
Oranje I Motorduwboot 1970 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Oranje II Stoomsleepboot 1923 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Oranje III - Adolf Silverberg Radersleepboot 1886 Jacobi, Haniel & Huyssen, Ruhrort
Oranje IV - Koningin Wilhelmina Radersleepboot 1925 Gebr. Sachsenberg, Rosslau a/d Elbe
Oranje Nassau Motorbeunschip 1971 RAL, Irnsum
Oranje Nassau Motorvrachtschip 2008 Instalho, Werkendam
Oranje Nassau Motorvrachtschip 1964 Van Der Giessen De Noord, Krimpen a/d IJssel
Oranje Nassau Motortankschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oranje Nassau Motorvrachtschip 1929 H. Kroeze, Hoogezand
Oranje Nassau Motortankschip 1992 JSC Volgograd Shipbuilding Plant, Volgograd
Oranje Nassau Sleepvrachtschip 1914 De Ooij, Nijmegen
Oranje Nassau Motorvrachtschip 1980 G. Bijlsma & Zn., Wartena
Oranje Nassau Motorsleepboot 1931
Oranje Nassau II Motortankschip 2008 Begej Shipyard, Zrenjanin
Oranje Nassau II Motorsleepboot 1956 van Goor, Monnikendam
Oranje Nassau III Motortankschip 2008 Begej Shipyard, Zrenjanin
Oranje Nassau IV Motortankschip 2002 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oranje Nassau V
Oranje Nassau V Motortankschip 2019
Oranje Nassau VI Motortankschip 2019
Oranjeduw Tankduwbak 1984 Nouveau Chantier, Liege Monsin
Oranjeplaat Passagiersschip 1912 Nederlandsche Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Oranjeplaat Passagiersschip 1966 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Oranjeplaat Motorpassagiersschip 1912 Amsterdamse Scheepsbouw Mij., Amsterdam
Oranjesingel Sleepvrachtschip 1914 J. Smit, Alblasserdam
Oranjestad Motortankschip 1967 Le Chantier Naval, Chalon-sur-Saône
Orano Motortankschip 1958 Gentsche Dok & Scheepswerven, Gent
Oratio Motorbeunschip 1966 Slob, Sliedrecht
Orava Motorvrachtschip 1965 Sching & Rosemeyer, Uffeln-Vlotho
Orbite (43) Sleepvrachtschip 1897 P. Boele Pz., Slikkerveer
Orca Duw-Sleepboot 1951 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Orca Motorvrachtschip 1965 Arminiuswerft, Bodenwerder
Orca Motorvrachtschip 1939 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Orca Motorsleepboot 1918 P. Smit Jr., Rotterdam
Orca Motorsleepboot 1955 Eltink, Beneden Leeuwen
Orca Duw-Sleepboot 1955 H. de Haas, Maassluis
Orca Duw-Sleepboot 1930 Gebr. Pot, Bolnes
Orca Motorvrachtschip 1928 Piet Hein, Papendrecht
Orca Motortankschip 1959 Meidricher Schiffswerft, Duisburg
Orca Motorvrachtschip 1925 IJsselwerf, Gorinchem
Orca Motorvrachtschip 1964 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Orca Motorvrachtschip 1973 St. Pieter, Hemiksem
Orca Motorvrachtschip 1961 Meintjes, Antwerpen
Orca Partyschip 1943
Orca Motorvrachtschip 1943 Hellemans (Roelants), Boom
Orca Passagiersschip 1955 Fulton, Willebroek
Orca Motorsleepboot 1982 van Gelder, Gorinchem
Orca Werkvaartuig
Orca Duw-Sleepboot 1954 Eltink, Beneden Leeuwen
Orca Motorduwboot 1977 Melnik Schiffswerft, Melnik
Orca Werkvaartuig 1950 Boele, Bolnes
Orca Tankduwbak 1970 Rheinwerft Walsum, Walsum
Orca Reddingboot Habbeke Shipyard, Volendam
Orca Motorsleepboot 1924
Orca Motorpassagiersschip 1955 Fulton, Willebroek
Orca Motorvrachtschip 1925 C. Pape, Bodenwerder
Orca Motorvrachtschip 1961 VEB Elbewerft, Boizenburg
Orca Motorduwboot 1971 Mombach Rheinwerft, Mainz Mombach
Orca Motorvrachtschip 1956 Hilgers, Rheinbrohl
Orca II Motorsleepboot 1974 Rotterdamsche Droogdok Maatschappij, Rotterdam
Orchidee Motorvrachtschip 1958 Fulton, Willebroek
Orchidee Motorvrachtschip 1989 De Merwede, Hardinxveld
Orchidee Motorvrachtschip 1987 De Hoop, Lobith
Orchidee Motorvrachtschip 1930 Bodewes, Martenshoek
Orchidee Motortankschip 1949 Jos Boel & Zn., Temse
Orchila Motorvrachtschip 1971 Cassens, Emden
Orchila Motorvrachtschip 1962 Howaldtswerke, Kiel
Orchila Motorvrachtschip 2009 Jin Niu Shipyard, Yizheng
Orchila Motorvrachtschip 1974 Arminiuswerft, Bodenwerder
Orchila Motorvrachtschip 1956 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Orchila Motorvrachtschip 2001 Taizhou Kouan Shipbuilding, Taizhou
Orchila Motorduwboot 1961 De Biesbosch, Dordrecht
Ordale H Motorduwboot 1971 Baan Hofman, Gorinchem
Oreade Motorvrachtschip 1929 De Haan & Oerlemans, Heusden
Oreade Motorvrachtschip 1982 Gebr. Matena, Papendrecht
Oregon Duw-Sleepboot 1959 Schulte & Bruns, Emden
Oregon Motorvrachtschip 1964 Julius Diederich, Oldersum
Oresund Motorsleepboot 1963 A. Bonne, Hamburg
Orfeo Motorvrachtschip 2015 Nantong Mingde Heavy Industry, Nantong
Orfeo II Vrachtduwbak 2013
Organza Motorvrachtschip 1965 Sneker Scheepsbouw Unie, Sneek
Organza Motorvrachtschip 1964 Meuse & Sambre, Beez
Organza Motorvrachtschip 1964 Fulton, Willebroek
Organza Motorvrachtschip 2007 Sainty Marine, Yizheng
Organza Passagiersschip 1954 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Organza Motorvrachtschip 1982 De Kaap, Meppel
Oriana Motorvrachtschip 2008 Taizhou Yongqing Shipyard, Taixing
Oriana Motorvrachtschip 1981 Van Rossum, Dreumel
Oriana Motorvrachtschip 1996 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Oriana Motorvrachtschip 1958 Van Vlaardingen, Gouda
Oric IX Motorvrachtschip 1966 Meuse & Sambre, Beez
Oric VII Motorvrachtschip 1965 Meuse & Sambre, Beez
Oric VIII Motorvrachtschip 1966 Meuse & Sambre, Beez
Orida Motorvrachtschip 1963 De Rupel, Boom
Orida Motorduwboot 1991 Ravestein, Deest
Orida II Vrachtduwbak 1962 Schipper & Goern, Lauenburg
Orient Motorvrachtschip 1961 Lankewerft, Berlin-Spandau
Orient Motorvrachtschip 1981 RAL, Irnsum
Orient Motorduwboot 1968
Orient Motorvrachtschip 2007 Stocznia Konstal, Nowa Sol
Orient Motorvrachtschip 1961 Cassens, Emden
Orient Motorvrachtschip 1958 Mainil & Kinderen, Ledeberg
Orinoco Motorvrachtschip 1960 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Orinoco Sleepvrachtschip 1899 Bodewes, Martenshoek
Orinoco Motortankschip 2019 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Orinoco Motortankschip 2009 ProConStal Shipyard, Szczecin
Orinoco Motortankschip 1964 Bodewes, Hoogezand
Orinoco Motortankschip 2005 Maas Shipyard, Hoogezand
Orinoko Motorvrachtschip 1957 Jos Boel & Zn., Temse
Orion Motorvrachtschip 1929 Bodewes, Martenshoek
Orion Sleepvrachtschip 1924 Friedrich Krupp Germaniawerft, Kiel
Orion Motortankschip 1940 Ewald Berninghaus, Köln-Deutz
Orion Motorsleepboot 1941 Fikkers, Foxhol
Orion Motorsleepboot 1977 Metz, Urk
Orion Motorsleepboot 1947 Hijlkema, Martenshoek
Orion Motorvrachtschip 1927 Jansen, Druten
Orion Motorvrachtschip 1936 Schimag, Mannheim
Orion Motorvrachtschip 1929 Gebr. Boot, Delft
Orion Motorbeunschip 1973 De Donge, Raamsdonksveer
Orion Motorvrachtschip 1923 Kruibeke, Kruibeke
Orion Motorsleepboot
Orion Motorvrachtschip 1928 Jos Boel & Zn., Temse
Orion Motorvrachtschip 1956 De Jong & Smit, IJsselmonde
Orion Motorsleepboot 1970 Van Mill, Hardinxveld
Orion Motorvrachtschip 1935 Elsflether Werft, Elsfleth
Orion Motorvrachtschip 1954 Arminiuswerft, Bodenwerder
Orion Motorsleepboot 1976 Sepers & Zn., Heerewaarden
Orion Motorvrachtschip 1928 Boele, Bolnes
Orion Motorvrachtschip 1952 S.C.A.R., Strasbourg
Orion Motorsleepboot 1939 van de Beldt, Westgrafdijk
Orion Motorvrachtschip 1963 H. Breman, Zwartsluis
Orion Motorvrachtschip 1949 Piet Hein, Papendrecht
Orion Stoomsleepboot 1885 P. Boele Pz., Slikkerveer
Orion Motortankschip 2021 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Orion Motorsleepboot 1939
Orion Motorvrachtschip
Orion Vrachtduwbak 2000 Astrachan Plant, Astrachan
Orion Motorvrachtschip 1977 Ferus Smit, Foxhol
Orion Zandzuiger 1949 Jos Boel & Zn., Temse
Orion Woonschip 1928 M. van Garsse, Moerbeke
Orion Motorvrachtschip 1965
Orion Motorvrachtschip 1924 Klop, Sliedrecht
Orion Motortankschip 1961 Pattje, Waterhuizen
Orion Motorsleepboot 1934 De Vliet Den Heeten, Veur
Orion Vrachtduwbak 1983 Hilgers, Rheinbrohl
Orion Motorvrachtschip 1964 van Rossum, Dreumel
Orion Loodsboot 2009
Orion Motortankschip 1958 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Orion Motorvrachtschip 1964 Meuse & Sambre, Beez
Orion Motorsleepboot 1936 Bodewes & Dutmer, Groningen
Orion Motorsleepboot 1936 Meidricher Schiffswerft, Duisburg
Orion Motorvrachtschip 1965 René de Winter, Boom
Orion Motorsleepboot 1909 van der Schuijt, Papendrecht
Orion Motorduwboot 1961 De Biesbosch, Dordrecht
Orion Motorvrachtschip 1988 Lanser, Sliedrecht
Orion Zeilcharterschip 1892 Mol, Dedemsvaart
Orion Motorbeunschip 1966 Barkmeijer, Vierverlaten
Orion Motorvrachtschip 1964 Meuse & Sambre, Beez
Orion Duw-Sleepboot 1938 Bodewes & Dutmer, Groningen
Orion Duw-Sleepboot 1955 R. Huisman, Rohel
Orion 3 Motorvrachtschip 1944 Schimag, Mannheim
Orion 4 Waterboot 1942 Gebr. Boot, Alphen a/d Rijn
Orion II Motorduwboot 1970 VEB Yachtwerft, Berlin
Orion II Werkvaartuig 1930 Mol, Dedemsvaart
Orisant Meetvaartuig 1963 De Vries Lentsch, Alphen a/d Rijn
Orissa Motorvrachtschip 1960 Lambrechts, Boom
Oriwin Motorvrachtschip 1947 T. van Duijvendijk, Lekkerkerk
Orizontas Motortankschip 2006 Joint Stock Shipbuilding, Astrachan
Oriënt Motorduwboot 1965 Chantier Naval de la Haute Seine, Villeneuve-le-Roi
Oriënt Motorbeunschip 1971 Joh. van Duijvendijk, Krimpen a/d IJssel
Oriënt Duw-Sleepboot 1965 A. van Bennekom, Sliedrecht
Oriënt Motorvrachtschip 1946 M. van Garsse, Moerbeke
Oriënt Motorbeunschip 1950 Bodewes, Millingen a/d Rijn
Oriënt Motorvrachtschip 1956 J.G. Hitzler, Lauenburg
Oriënt Poedertanker 1995 Kozielska Stocznia Rzeczna, Kozle
Oriëntis Motorvrachtschip 1893 van de Kuil, Slikkerveer
Orka Motorvrachtschip 1957 Meuse & Sambre, Beez
Orka Motorklipper 1887 van Duijvendijk, Papendrecht
Orka Recreatievaartuig 1974 Schottel Nederland, Warmond
Orka Duw-Sleepboot 1939 Ernst Menzer, Geesthacht
Orka Beunbak 1964 P. Smit Jr., Rotterdam
Orka Motorvrachtschip 1966 Ruhrorter Schiffswerft, Bremen-Rönnebeck
Orka Motorsleepboot 1958 G.J. van Berk, Beneden Leeuwen
Orka Motorvrachtschip 1957 Hilgers, Rheinbrohl
Orka Motorbeunschip 1971 Sepers & Zn., Heerewaarden
Orka Duw-Sleepboot 1922 Boele, Bolnes
Orka Motorvrachtschip 1924
Orka Motorvrachtschip 1936 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Orka Motorvrachtschip 1938 Jos Boel & Zn., Temse
Orka Motorbeunschip 1963 Holland, Hardinxveld
Orka Duw-Sleepboot 1929 Schipper & Van Dongen, Geertruidenberg
Orka-1 Motorduwboot
Orkdalsfjord Motorsleepboot 1941 Fikkers, Martenshoek
Orlando Motorvrachtschip 1962 St. Pieter, Hemiksem
Orlando Motortankschip 2004 Astrachan Plant, Astrachan
Orlando Motorvrachtschip 1927 De Korte, Moerdijk
Orlando Motorvrachtschip 1956 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Orlik Motorsleepboot 1957 Ceske Lodenice, Melnik
Orne Stoomsleepboot 1918 S.A. Ateliers et Chantiers de la Loire, St. Nazaire
Orne M 86 Duw-Sleepboot 1911 G.& A. van Damme, Baasrode
Orpheus Sleepvrachtschip 1924 Haarlemse Scheepsbouw Mij., Haarlem
Orpheus Motortankschip 1961 Friedrich Rasche, Uffeln-Vlotho
Orrada Motorvrachtschip 1912 Gebr. B. Pot, Kinderdijk
Orsoy Motorvrachtschip 1970 Ceske Lodenice, Melnik
Orta Duw-Sleepboot 1943 Jos Boel & Zn., Temse
Ortas 1 Motortankschip 1960 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Ortega Vrachtduwbak 1999 Kiliya Shipyard, Kiliya
Ortelius Motorvrachtschip 2005 Chvaletice Shipyard, Chvaletice
Ortelius Motortankschip 1975 Van Langerbrugge, Gent
Ortelius Motorvrachtschip 1971 Schiffswerft Oberwinter (SWO), Oberwinter
Ortelius Motorvrachtschip 1988 Van Der Giessen De Noord, Krimpen a/d IJssel
Orthis Sleepvrachtschip 1927 De Merwede v/h Van Vliet & Co, Hardinxveld
Ortho Duw-Sleepboot 1932 Marckmann & Faassen, Capelle a/d IJssel
Ortlieb Sleepvrachtschip 1906 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Ortlinde Sleepvrachtschip 1915 van Duijvendijk, Papendrecht
Ortlinde Sleepvrachtschip 1915 Van Der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Ortolan Zeilcharterschip 1896 Nederlof, Sliedrecht
Ortrud Fretter Motorvrachtschip 1922 J.C. Tecklenborg, Geestemünde
Ortwin Sleepvrachtschip 1906 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Ortygia Motorvrachtschip 1964 van Langerbrugge, Gent
Ortygia Motorvrachtschip 1980 Peters, Kampen
Ortygia Motorvrachtschip 1934 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Ortygia Motorvrachtschip 1956 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Ortygia Motorvrachtschip 1976 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Ortygia Motorvrachtschip 1995 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Ortygia Motorvrachtschip 1961 François Plaquet S.A., Péronnes-lez-Antoing
Orvo Motorvrachtschip 1932 Bodewes, Hasselt
Orwell Tow Duw-Sleepboot 1930 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
OS II Stoomsleepboot 1930 P. Smit Jr., Rotterdam
Osaka Motorsleepboot 1960 Damen Shipyard, Hardinxveld
Osaka Motortankschip 1939 De Merwede, Hardinxveld
Osaka Motorvrachtschip 1961 van Langerbrugge, Gent
Osaka Motortankschip 1956 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Osar Motorvrachtschip 1956 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Osca Hotelschip 1885 Jan Meursing, Amsterdam
Oscar Motorbeunschip 1963 van Rossum, Dreumel
Oscar Motorvrachtschip 1966 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Oscar Motortankschip 1955 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Oscar Motorvrachtschip 1972 Travaux & Fer, Parijs
Oscar Sleepvrachtschip 1915 Meijer, Beneden Leeuwen
Oscar Motorduwboot 1973 Grave, Grave
Oscar Stoomsleepboot 1905 Scheepsbouw Gideon Fa. J. Drewes & Co., Groningen
Oscar Huber Museumschip 1922 Ewald Berninghaus, Duisburg
Oscar Wilde Cruiseschip 2017 Vahali Shipyards, Zasavica
Osdorp Motorbeunschip 1970 De Amstel, Ouderkerk a/d Amstel
Osiris Motortankschip 1958 VEB Rosslauer Schiffswerft, Rosslau
Osiris Motorduwboot 1989 Ravestein, Deest
Osiris Patrouillevaartuig 1964 De Lek, Krimpen a/d Lek
Osiris Motorvrachtschip 1989 De Kaap, Meppel
Osiris Motorvrachtschip 1965 Meuse & Sambre, Beez
Osiva Motorvrachtschip 1958 Hilgers, Rheinbrohl
Oskar 1 Tankduwbak 1956 Th. Buschmann, Hamburg
Oslo Motortankschip 2009 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Osnabrück Motorvrachtschip 1955 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Osnabrück Motorvrachtschip 1957 Arminiuswerft, Bodenwerder
Oso Ak Motorsleepboot 1957 E. Andre Rothensee, Magdeburg
Oso 12 Sleepvrachtschip 1914 Van Duijvendijk, Papendrecht
Oso VII Sleepvrachtschip 1908
Oso XI Sleepvrachtschip 1906 Schram, Bolnes
OSR 31 Oliebestrijdingsvaartuig 2007 Grave, Grave
OSR 35 Werkvaartuig 1965 De Hoop, Schiedam
OSR 36 Oliebestrijdingsvaartuig 1974 Heermans, Hedel
OSR 39 Werkvaartuig 1978 Heermans, Hedel
Osria Motorvrachtschip 1963 van Langerbrugge, Gent
Ossau Motortankschip 1953 Jos Boel & Zn., Temse
Ossiach Passagiersschip 1989 Lux Werft, Mondorf
Ost Motorsleepboot 1948 Pohl & Jozwiak, Hamburg
Ostade Sleepvrachtschip 1910 Ewald Berninghaus, Duisburg
Ostade Sleepvrachtschip 1897 Bodewes, Hoogezand
Ostara Motorvrachtschip 1909 Boele & Pot, Bolnes
Ostara Motorvrachtschip 1980 Ferus Smit, Foxhol
Ostara Motorvrachtschip 1965 De Roose, Melle
Ostara Motorvrachtschip 1986 Lanser, Sliedrecht
Ostara Partyschip 1961 Pollock & Sons, Faverham
Ostara Motorvrachtschip 1925 van Duijvendijk, Gouderak
Ostarrichi Passagiersschip 1996 Linz Schiffswerft, Linz
Oste Coaster 1953
Oste Motortankschip 1981 H. Grube, Hamburg
Oste Duwbak 1963 Hugo Peters, Wewelsfleth
Ostenbüttel Motortankschip 1973 Hermann Sürken, Papenburg
Ostera Stoompassagiersschip 1893 L. Smit & Zn., Krimpen a/d Lek
Osterreich Passagiersschip 1984 Österreichische Schiffswerften AG, Linz
Ostfriesland Beurtschip 1926 Mulder en Suurmeijer, Foxhol
Ostfriesland Motorduwboot 1980 Jonker & Paans, Dordrecht
Ostfriesland Motorvrachtschip 1957 Julius Diederich, Oldersum
Ostfriesland Motorvrachtschip 1956 Arminiuswerft, Bodenwerder
Ostia Motorvrachtschip 2018 Severnav SA, Drobeta-Turnu Severin
Ostia Motorvrachtschip 1964 Chantier Naval de Rupelmonde (CNR), Rupelmonde
Ostinato Motortankschip 1973 Vahali, Gendt
Ostmark Passagiersschip 1908 Gebr. Sachsenberg, Köln-Deutz
Ostmark Passagiersschip 1939 Korneuburg, Korneuburg
Ostmark Radersleepboot 1909 Caesar Wollheim, Breslau
Ostmark Motorvrachtschip 1958 Lankewerft, Berlin-Spandau
Ostrea Motorvrachtschip 1909 Gebr. Boot, Gouwsluis
Ostrea Motorvrachtschip 1959 De Groot & Van Vliet, Slikkerveer
Ostrea Motortankschip1 956 Piet Hein, Papendrecht
Ostrea Sleepvrachtschip 1927 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Ostrea Motorvrachtschip 1929 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Ostry Motortankschip 1953 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Ostseebad Warnemünde Passagiersschip 2001 Lux Werft, Mondorf
OTD.Alpha Motortankschip 2007 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Othello 16 Bitumentanker 1941 Gebr. Boot, Gouwsluis
Othello 16 Motortankschip 1941 Gebr. Boot, Gouwsluis
Othene Motorvrachtschip 1956 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Othene Patrouillevaartuig 1971 Gebr. Akerboom, Leiden
Othene Motorvrachtschip 1973 Ebert & Söhne, Neckarsteinach
Otland Sleepvrachtschip 1925 Gutehoffnungshütte, Walsum
Otma Sleepvrachtschip 1904 Kalkman, Capelle a/d IJssel
Otrate Motorvrachtschip 1972 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Otrate Motorvrachtschip 1959 Cassens, Emden
Ottardo Motorvrachtschip 1983 Meidericher Schiffswerft, Duisburg
Ottawa Motorsleepboot 1935 De Hoop, Hardinxveld
Otter Duw-Sleepboot 1940 Bijholt, Foxhol
Otter Motortankschip 1972 Fulton, Ruisbroek
Otter Overige Vaartuigen 1957 Damen Shipyard, Gorinchem
Otter Motortankschip 2009
Otter Duw-Sleepboot 1977 Gebr. Akerboom, Oegstgeest
Otter Motorduwboot 1962 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Otter Veerpont 2011 Botenbouw Tukker, Gorinchem
Otter Motortankschip 2021 Ceske Lodenice, Decin
Otterwijk Motorvrachtschip 1929 Hendriks, Dodewaard
Otto Motorsleepboot 1914 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Otto Stoomsleepboot 1897
Otto Sleepvrachtschip 1941 Jos Boel & Zn., Temse
Otto Motorduwboot 2019 Ceske Lodenice, Decin
Otto Motorvrachtschip 1961 Weserwerft, Minden
Otto Motorsleepboot 1927 van de Beldt, Westgrafdijk
Otto Motorduwboot 1973 Deltawerf, Sliedrecht
Otto Brunotte Motorvrachtschip 1966 Lankewerft, Berlin-Spandau
Otto Deymann Motortankschip 1992 Ruhrorter Schiffswerft, Duisburg
Otto Deymann Motortankschip 1972 Weserwerft, Minden
Otto Deymann Sen. Opleidingsschip 1965 Lübbe Voss, Westerende-Kirchloog
Otto Engelhard Motorvrachtschip 1955 Germersheimer Schiffswerft, Germersheim
Otto Haller Motorvrachtschip 1948 De Hoop, Lobith
Otto Hoch Motorsleepboot 1949 Scheel & Johnk, Hamburg
Otto II Stoomsleepboot 1915 Burgerhout, Rotterdam
Otto Ippen II Stoomsleepboot 1908 Nuske & Co, Stettin
Otto Klinkenberg Sr. Motorvrachtschip 1958 Hein Garbers, Hamburg
Otto Krawehl 5 Motorsleepboot 1928 Janssen & Schmilinsky, Hamburg
Otto Krawehl 6 Motorsleepboot 1928 Janssen & Schmilinsky, Hamburg
Otto Maria Motortankschip 1958 Gustavsburg Schiffswerft, Mainz-Gustavsburg
Otto Peter Motorvrachtschip 1961 Arminiuswerft, Bodenwerder
Otto Springorum Motorvrachtschip 1974 Arminiuswerft, Bodenwerder
Otto Springorum 1 Motorvrachtschip 1958 Chr. Ruthof, Mainz-Kastel
Otto Stadler 1 Stoomsleepboot 1900 Wed. C. Boele & Zn., Slikkerveer
Otto Stadler II Stoomsleepboot 1908 P. Boele Pz., Slikkerveer
Otto Stadler III Stoomsleepboot 1902 Arnhemsche Scheepsbouw Mij., Arnhem
Otto Venius Sleepvrachtschip 1907 Gebr. B. Pot, Kinderdijk
Ottoland Sleepvrachtschip 1914 J. Smit, Alblasserdam
Otus Sleepvrachtschip 1924
Otus I Motortankschip 1963 De Rupel, Rupelmonde
Otus II Motortankschip 1961 Deutsche Industrie Werke, Berlin
Oud Beijerland Coaster 1929 Smit, Alblasserdam
Oude IJssel Motorsleepboot 1961 G.J. van Berk, Beneden Leeuwen
Oude Jan Varend Woonschip 1912 De Dageraad, Woubrugge
Oude Maas Sleepvrachtschip 1914 van der Giessen, Krimpen a/d IJssel
Oude Maas Patrouillevaartuig 1967 H.J. Koopman, Dordrecht
Oude Maas Stoomsleepboot 1913 Gebr. Kooiman, Zwijndrecht
Oude Maas Sleepvrachtschip 1930 A. de Bakker, Rotterdam
Oude Maas II Patrouillevaartuig 1956 Cammenga's Jacht & Scheepswerf, Zaandam
Oude Maze Partyschip 1928 De Vries Lentsch, Amsterdam
Oude Rijn Motorsleepboot 1965 De Hoop, Hardinxveld
Oude Waal 1 Motorsleepboot 1924 S. Seijmonsbergen (Concordia), Amsterdam
Oude Waal 3 Motorsleepboot 1942 van de Beldt, Westgrafdijk
Oudega Sleepvrachtschip 1915 De Korte, Moerdijk
Oudega Stoompassagiersschip 1890
Oudekerk Motorsleepboot 1912 Hubertina v/h W.H. Jacobs, Haarlem
Oudenborgh Motorsleepboot 1954 Bijholt, Foxhol
Ouderzorg Zeilvrachtschip 1907 Appelo, Zwartsluis
Ouderzorg Passagiersschip 1914
Ouderzorg Motorvrachtschip 1901 Nederlof, Sliedrecht
Ouille Vrachtduwbak 1962 Chantier Naval de la Haute Seine, Villeneuve-le-Roi
Ouragano Motorvrachtschip 1940 Boele, Bolnes
Oural Motorvrachtschip 2005 Santierul Naval Orsova SA, Orsova
Outward Bound Wachtschip 1898 Kalkman, Capelle a/d IJssel
Ouwe Dirk Passagiersschip 2009 Scheepsbouw & Reparatie Friesland, Harlingen
Ouwe Gerrit Motorvrachtschip 1957 Schimag, Mannheim
Ouwe Piet Motorsleepboot 1911 Huiskens & van Dijk, Dordrecht
Ouwerkerk Motorsleepboot 1930 Nicolaas Witsen, Alkmaar
Ouwerkerk Motorsleepboot 1938 Bijholt, Foxhol
Overflakkee Passagiersschip 1904 Kon. Mij. De Schelde, Vlissingen
Overijsel Motorvrachtschip 1957 Schipper & Goern, Lauenburg
Overijssel Sleepvrachtschip 1927 De Vooruitgang, Alphen a/d Rijn
Overijssel Patrouillevaartuig 1963 Gebr. Akerboom, Leiden
Overijssel Sleepvrachtschip 1925 Vahali, Gendt
Overijssel Motorvrachtschip 1929 A. Vuijk & Zn., Capelle a/d IJssel
Overijssel 2 Sleepvrachtschip 1930 Pattje, Waterhuizen
Overijsselse Vecht Patrouillevaartuig 1932
Overschie Motortankschip 1928 J. Smit, Alblasserdam
Overstolz Motorsleepboot 1927 Gebr. Pot, Bolnes
Overstolz Stoompassagiersschip 1890 L. Smit & Zn., Kinderdijk
Overtocht Motorsleepboot 1936 Gebr. Boot, Leiderdorp
Overwaard Motorvrachtschip 1963 Gebr. Schürenstedt, Bardenfleth
Overwaard Motorvrachtschip 1965 Gebr. Buijs, Krimpen a/d IJssel
Ovvo Motorvrachtschip 1930 Bayerische Schiffswerft, Erlenbach
Oxana Motortankschip 2004 JSC Volgograd Shipbuilding Plant, Volgograd
Oxbow Motorvrachtschip 1962 Bodewes, Hasselt
Oxbow Motorvrachtschip 1959 De Durme, Tielrode
Oxford Motorvrachtschip 2007 Sainty Marine, Yizheng
Oxia Sleepvrachtschip 1941 M. van Garsse, Moerbeke
Ozeana Sleepvrachtschip 1943 De Hoop, Lobith
Ozelot Motorvrachtschip 1926 Siems, Lübeck
Ozon Motortankschip 1959 Ernst Menzer, Geesthacht
Ozon 1 Bilgeboot 1963
Ozon 2 Motortankschip 1962 De Hoop, Schiedam
Ozon 3 Motortankschip 1967 De Hoop, Schiedam
Ozzy 1 Motortankschip 1961 Bodewes, Millingen a/d Rijn
ÒZD Motorsleepboot 1959 Hungarian Shipyard, Balatonfüred
Öhringen Motorvrachtschip 1979 H. Grube, Hamburg
Örms Motortankschip 1970 Bijlholt, Foxhol
Österreich Radersleepboot 1927 MHD Óbudai Gyáregység, Boedapest
'